КОІПОПК

Сер 30 2018

Print this Запис

Громадське обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про позашкільну освіту»

До уваги керівників, методичних служб і педагогічних працівників закладів позашкільної освіти Київщини!

Міністерство освіти і науки України запрошує педагогічну громадськість до обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про позашкільну освіту», який підготовлено на виконання нового Закону України «Про освіту» та має на меті удосконалити правове регулювання освітнього процесу в системі позашкільної освіти держави.

МОН сподівається, що реалізація даного проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про позашкільну освіту» матиме позитивний вплив на розвиток і модернізацію позашкільної освіти на принципах компетентнісного підходу, доступності, орієнтації на потреби й запити здобувачів освіти та їхніх батьків; забезпечить рівний доступ до позашкільної освіти, в тому числі дітей з особливими освітніми потребами;  дозволить визнавати в межах формальної освіти результати навчання, здобуті в межах позашкільної освіти; надасть державну фінансову підтримку через можливість спрямування освітньої субвенції в систему позашкільної освіти тощо.

Проте на думку громадських експертів і позашкільників-практиків текст оприлюдненого МОН України документу потребує доопрацювання. Закликаємо Вас не бути байдужими та висловити власну думку з приводу представленого на громадське обговорення законопроекту!

Зауваження та пропозиції приймаються до 06.09.2018 року в письмовому вигляді та електронною поштою за адресами: Міністерство освіти і науки України, проспект Перемоги, 10, м. Київ, 01135; E-mail: savytska@mon.gov.ua, Савицька Оксана Олександрівна.

Проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про позашкільну освіту» на сайті МОН України.