КОІПОПК

Чер 13 2019

Print this Запис

Проведено тренінг для вчителів англійської мови, які викладатимуть у 1 класах з 2019/2020 навчального року

З метою підготовки педагогічних працівників до роботи в умовах реалізації освітньої політики «Нова українська школа» та підвищення кваліфікації вчителів іноземних мов з 11 по 13 червня 2019 року на базі КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» проведено тренінг для вчителів англійської мови, які викладатимуть у 1 класах з 2019/2020 навчального року.

В ході проведення навчання учасники ознайомились із принципами реалізації Концепції «Нова українська школа» у процесі навчання англійської мови та методиками викладання англійської мови у новому контексті, методиками здійснення формувального оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів з іноземних мов. Учителі моделювали навчальні заняття, використовуючи принципи компетентнісного підходу,
інтерактивного навчання, а також принцип гейміфікації у процесі вивчення англійської мовиу початковій школі.

Для змістовної організації та проведення триденної сесії використано навчально-методичні матеріали, розроблені експертами Британської Ради в Україні. Тренери, Ярослава Кушнір та Юлія Бендерець, методисти відділу міжнародних зв′язків КНЗ КОР «КОІПОПК», ознайомили учасників із освітньою електронною платформою, що є частиною спільної програми Міністерства освіти і науки України, Британської Ради в Україні, міжнародних освітніх видавництв «Cambridge University Press» та «Cambridge Assessment English».

Обидві складові: 3-денні очні тренінги та проходження онлайн навчання на платформі є обов’язковими для вчителів англійської мови, які викладатимуть англійську мову у 1 класах з 2019/2020 навчального року.

31 особа пройшла навчання. Учасники отримали навчально-методичні матеріали, розроблені експертами Британської Ради в Україні.