КОІПОПК

Січ 03 2019

Print this Запис

ХІ Всеукраїнська творча олімпіада «Дизайнер ХХІ століття»

На виконання доручення Міністерства освіти і науки України повідомляємо, що 14-15 квітня 2019 року у Центрі культури та мистецтв Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (м. Київ, проспект Перемоги, 37) буде проходити ХVII Міжнародний фестиваль перукарського мистецтва, моди і дизайну «Кришталевий Янгол» та Світовий чемпіонат С.М.С. «Кубок Євразії» (далі – Фестиваль).

Мета Фестивалю – виявлення та підтримка талановитої молоді, спроможної створювати українську моду і дизайн, презентація їх на міжнародному рівні. Ці заходи спрямовані на підвищення професійного та творчого рівня майбутніх фахівців сфери краси і дизайну, популяризацію сучасних світових тенденцій, обмін досвідом стилістів і дизайнерів.

Фестиваль проводить Вищий навчальний заклад «Київська Академія перукарського мистецтва». На захід запрошені члени Всесвітньої конфедерації перукарів із різних країн світу.

Традиційно в рамках Фестивалю відбудеться підбиття підсумків і нагородження переможців ХІ Всеукраїнської творчої олімпіади «Дизайнер ХХІ сторіччя», до участі в якій запрошуються учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти.

З детальною інформацією та умовами щодо проведення та участі учнів у ХІ Всеукраїнській творчій олімпіаді «Дизайнер ХХІ сторіччя» можна ознайомитися за посиланням:  http://kapi.com.ua/festival/62-pdsumki-poperednh-festivalv.html.