КОІПОПК

Жов 23 2018

Print this Запис

Інклюзивна освіта: міжнародний досвід та пріоритети впровадження у Київській області

23 жовтня 2018 року на базі КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» відбувся міжнародний українсько-чеський практичний семінар «На шляху до інклюзії. Як працювати з іншістю у школі»

У семінарі взяли участь Рогова Віра Борисівна, директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації;  Бендерець Наталія Миколаївна, в.о. ректора КНЗ КОР «КОІПОПК», кандидат педагогічних наук; Бачинська Євгенія Миколаївна,  проректор КНЗ КОР «КОІПОПК» кандидат педагогічних наук, доцент; Бржетіслав Свозіл, доктор природничих наук та філософії, директор ЗШ Лабіринт та менеджер проекту Open Scool Space; Маркета Седлакова, викладач кафедри «соціальна педагогіка» педагогічного факультету Університету Т.Ґ. Масарика; Деніса Денґлерова, доктор наук, психолог, викладач кафедри «Соціальна педагогіка» педагогічного факультету Університету Т.Ґ. Масарика;  працівники ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти КНЗ КОР «КОІПОПК» та 41 директор інклюзивно-ресурсних центрів Київської області.

На семінарі розглядалися питання:

  • процес інклюзії у Чеській республіці. Співпраця «школа – батьки – педагогічно-психологічні консультації». Приклади позитивного досвіду закладів освіти;
  • учень із особливими освітніми потребами у класі: діагностика, методика, корекція.

У ході проведення семінару відбулася конструктивна дискусія з питань створення інклюзивного середовища у закладах освіти, підготовки вчителя до роботи з дітьми з особливими освітніми потребами та організації роботи з батьками.

За результатами роботи усі учасники отримали сертифікати.