КОІПОПК

↑ Повернутись до Інше

Print this Сторінка

STEM-освіта

STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics) 
наука, технології, інженерія, математика

https://imzo.gov.ua/stem-osvita/

STEM-освіта – це низка чи послідовність курсів або програм навчання, яка готує учнів до успішного працевлаштування, до освіти після школи або для того й іншого, вимагає різних і більш технічно складних навичок, зокрема із застосуванням математичних знань і наукових понять.

____________________________________________________________________

КОНКУРСИ, ТУРНІРИ, ФЕСТИВАЛІ, ЗАХОДИ

   

ОГОЛОШЕННЯ


15 січня розпочалася  реєстрація для участі в шостій, зимовій сесії «Web-STEM-школа – 2020» — мотивуючого навчального курсу від експертів, практиків, вчителів-новаторів, що допоможе кожному учаснику знайти ідеї, рішення та технології для змін у вашому навчальному закладі.

Докладніше…


На базі Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” 23-24 квітня 2020 року відбудеться Всеукраїнський турнір «RoboFest 2020». Мета змагань – популяризація науково-технічної творчості учнів, створення умов для організації високомотивованої діяльності по створенню і програмуванню роботизованих систем. Учасниками є учні 8-11 класів загальноосвітніх чи професійно-технічних навчальних закладів.

Докладніше…


Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» за підтримки компанії SAP. Запрошує дівчат 14-24 років з усієї України реєструватися на нову менторську програму #ДівчатаSTEM 2019-2020! Програма проходитиме у кілька етапів. Перший розпочався 21 листопада та завершиться 20 грудня – до цього часу дівчата можуть зареєструватися та надіслати посилання на відео на тему «Чому я хочу взяти участь у програмі».

Докладніше…


Відділ STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» визначив пріоритетні напрями розвитку STEM-освіти на всеукраїнському рівні у 2019/2020 навчальному році.

Докладніше…


4-8 лютого 2020 року буде проводитись зимова дистанційна сесія «STEM-школа – 2020». Запрошуємо педагогічних працівників стати спікерами і представити матеріали за напрямами: науково-теоретичні, методичні аспекти розвитку напрямів STEM/STREAM-освіти в дошкільній, загально середній та позашкільній освіті; STEАM-проекти: теорія та практика; інтеграція як провідний підхід STEM-освіти. Для участі у конкурсному відборі необхідно до 18 листопада 2019 року заповнити реєстраційну анкету…

Докладніше…


Повідомляємо, що протягом березня-листопада 2019 року проводяться Всеукраїнські змагання з моделювання «розумних» пристроїв «STEAM-House» спільно з компаніями «АККОРДГРУП», «ІТ-Інтегратор», «Видавничий дім «Освіта». “STEAM-House”…

Докладніше…


У Національному центрі “Мала академія наук України” створено когнітивну платформу формування єдиного інформаційно-освітнього простору, до якого забезпечується включення довільних інформаційних ресурсів, які мають освітній контент. У просторі можуть створюватися різноманітні репозитарії за різними профілями.  Демонстрація прикладу застосування вказаної платформи наведена у фільму.

 

Заходи, проведені у межах STEM-освіти

23.01.2020. Заняття педагогічної студії з теми «STEM – освіта. Від ідеї до впровадження»

14.11.2019. Засідання з теми «Реалізація STEM-проектів на заняттях з географії та природознавства»

08.11.2019. Конференція “Змагання з моделювання “розумних” пристроїв “STEAM-House” результати 1 етапу“

29.10.2019. Заняття обласної педагогічної студії «STEM-освіта. Від ідеї до впровадження»

16.05.2019. Семінар-практикум з теми «STEM-освіта: управлінський аспект»