КОІПОПК

Гру 28 2017

Print this Запис

ІV Всеукраїнський конкурс фахової майстерності для вчителів фізики, хімії, біології, географії, природознавства, екології, основ здоров’я та початкових класів «Геліантус-учитель»

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 25.07.2017 № 2.2-1781 «Про проведення ІV конкурсу «Геліантус-учитель – 2018» та ІV Всеукраїнської зимової природничої школи «Геліантус – дружнє коло» інформуємо, що з 2015 року Творче об’єднанням «Соняшник» спільно з Міністерством освіти і науки України проводить Всеукраїнський конкурс фахової майстерності «Геліантус-учитель» для вчителів природничих дисциплін (фізики, хімії, біології, географії, природознавства, екології, основ здоров’я) і початкових класів та Всеукраїнський конкурс фахової майстерності для вчителів-україністів і початкових класів «Соняшник-учитель».

Завдання даних конкурсів є компетентнісно-орієнтованими, які спрямовані на формування і перевірку сформованості ключових компетентностей педагогів.

Інформуємо, що у 2017-2018 навчальному році планується проведення ІV Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності для вчителів фізики, хімії, біології, географії, природознавства, екології, основ здоров’я та початкових класів «Геліантус-учитель» 27 березня 2018 року.

Просимо довести інформацію про проведення конкурсу до відома педагогічних працівників.

Участь у конкурсі безкоштовна і тільки за особистим бажанням учителя.

Інформацію про умови конкурсу висвітлено в мережі Інтернет на сайті helianthus.com.ua в розділі «Геліантус-учитель».

Телефони оргкомітету: (050)-196-53-71; (063)-113-00-30; (097)-368-38-95); (e-mail: helianthus.gra@gmail.com).

Доступ до бази даних завдань можна отримати на сайті Міжнародної природознавчої гри «Геліантус» helianthus.com.ua та гри «Соняшник» gra-sonyashnyk. com.ua у розділі «Правила та документи» (відповідні листи Міністерства освіти і науки України) або за допомогою розділу “Підготовка до конкурсу”