КОІПОПК

Print this Сторінка

Зовнішнє незалежне оцінювання

Цим документом встановлено, що зовнішнє незалежне оцінювання буде проводитись з таких предметів: українська мова і література, історія України, математика, фізика, хімія, біологія, географія, англійська, німецька, французька, іспанська мови.

Кожен абітурієнт матиме право на складання тестів не більше як із чотирьох предметів.

Випускникам закладів загальної середньої освіти 2019 року результати зовнішнього незалежного оцінювання із трьох навчальних предметів зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію:

  • українська мова і література (українська мова);
  • математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття);
  • один з навчальних предметів за вибором випускника (українська мова і література, історія України, математика, фізика, хімія, біологія, географія, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова).

Громадське спостереження

Громадське спостереження за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання (далі – зовнішнє оцінювання) здійснюється з метою забезпечення відкритості, прозорості, широкого та об’єктивного інформування громадськості про його проведення.

Право на здійснення громадського спостереження передбачене Положенням про громадське спостереження за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання, що затверджене наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 25.11.2011 р. № 1354 (у редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 15.01.2016 р. № 20), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 03 лютого 2016 р. за № 180/28310.

До суб’єктів громадського спостереження належать громадські організації, батьківські комітети, піклувальні ради навчальних закладів, засоби масової інформації.

Реєстрація громадських спостерігачів здійснюється Українським і регіональними центрами оцінювання якості освіти на підставі таких документів:

  1. Подання суб’єктів громадського спостереження. (Зразок подання)
  2. Письмового зобов’язання особи. (Зразок зобов’язання, зразок зобов’язання для декількох представників)
  3. Копії документа, що посвідчує особу – представника суб’єкта громадського спостереження.

Термін реєстрації громадських спостерігачів – 5 робочих днів із дня отримання відповідного подання.

Для спостереження за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання в пункті зовнішнього оцінювання, радимо скористатися пам’яткою громадського спостерігача.

Перелік суб’єктів громадського спостереження, представників яких зареєстровано як громадських спостерігачів за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання.

Телефон: (044) 543-89-80; адреса електронної пошти: krczno@kv.testportal.gov.ua

 

Джерело: Київський регіональний центр оцінювання якості освіти http://kievtest.org.ua/gromadske-sposterezhennya/