КОІПОПК

Вер 17 2018

Print this Запис

Компетенції 21 століття та інтеграція наскрізної змістової лінії «Громадянська відповідальність» у процесі навчання англійської мови

13 вересня 2018 року на базі КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів»  22  учителя англійської мови пройшли навчання за 6 годинним модулем в межах реалізації швейцарсько-українського освітнього проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU».

В ході проведення заняття тренер проекту, Ярослава Кушнір, ознайомила  учасників із метою впровадження громадянської освіти та важливістю підтримки розвитку громадянського суспільства через поширення знань про освіту для демократичного громадянства та освіту з прав людини (ОДГ/ОПЛ) в Україні. Тренер проекту зосередила увагу педагогів на загальних підходах з утвердження демократії в освіті,  на  навчально-методичному забезпеченні, розробленому в рамках проекту, зокрема на посібниках з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини з серії «Живемо в демократії» авторства Рольфа Голлоба. Також, учасникам було представлено освітню електронну платформу проекту «Живемо в демократії» та продемонстровано можливості її використання у навчанні з громадянської освіти.

Учителі опрацьовували методики та прийоми організації освітньої діяльності учнів початкової школи в умовах реалізації концепції «Нова українська школа»: компетентності 21 століття та інтеграція  наскрізної змістової лінії «Громадянська відповідальність» у процесі навчання англійської мови.