КОІПОПК

Лют 20 2019

Print this Запис

Корпус миру США в Україні продовжує прийом заявок на дворічну співпрацю з американськими волонтерами у рамках проекту «Молодіжний розвиток»

До уваги представників закладів загальної середньої освіти Київської області,  молодіжних громадських організацій, структурних підрозділів з питань молоді та спорту, інклюзивно-ресурсних та  молодіжний центрів!

На виконання доручення департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 25 січня 2019 року № 848/11-13 та відповідно до листа Міністерства молоді та спорту України від 24 січня 2019 року №533/3.3 «Щодо залучення волонтерів Корпусу миру США в Україні» інформуємо,  що Корпус миру США в Україні продовжує прийом заявок на дворічну співпрацю з американськими волонтерами у рамках проекту «Молодіжний розвиток».

Метою проекту «Молодіжний розвиток» є краща підготовка дітей та молоді до участі у соціальному та економічному житті сучасної України через залучення до проектів і заходів, метою яких є  розвиток життєвих навичок, пов’язаних із фізичним та емоційним здоров’ям, переходом до самостійності та професійної діяльності, а також виховання активної громадянської позиції. Приймаючою організацією для волонтера може бути молодіжний центр, молодіжна громадська організація, структурний підрозділ з питань молоді та спорту, заклад освіти або інклюзивно-ресурсний центр.

Просимо вас розповсюдити зазначену інформацію серед молодіжних центрів, молодіжних громадських організацій, структурних підрозділів з питань молоді та спорту, закладів освіти, інклюзивно-ресурсних центрів вашого регіону.

У разі зацікавленості у співпраці з американськими волонтерами у рамках проекту необхідно терміново оформити та  подати заявку за формою, що додається (додатки) на електронну адресу: e-mail: nbykova@peacecorps.gov.