КОІПОПК

Лют 13 2019

Print this Запис

Курси з проблеми «Інноваційні підходи до формування та розвитку ключових компетентностей учнів початкових класів» (розробники І.М. Дишлева, А.М. Шевченко)

12 лютого 2019 року на базі Комунального навчального закладу Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» в рамках курсів підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Інноваційні підходи до формування та розвитку ключових компетентностей учнів початкових класів» (розробники І.М. Дишлева, А.М. Шевченко) проведено тренінг з питань розвитку громадянської компетентності учнів Нової української школи. Заняття провела Ірина Дишлева, доцент кафедри педагогіки, психології та менеджменту освіти.

Учасниками заходу були вчителі початкових класів, вихователі груп продовженого дня закладів загальної середньої освіти Київської області.

Для проведення навчального заняття використано посібники Ради Європи і матеріали сайту «Живемо в демократії (Living Democracy) – Режим доступу: https://www.living-democracy.com.ua

У процесі заняття було розглянуто проблеми формування, розвитку та  реалізації громадянських компетентностей, проаналізовано особливості використання навчально-методичних матеріалів для педагогів, батьків та учнів перших і других класів з формування громадянської компетентності.