КОІПОПК

Вер 24 2015

Print this Запис

КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» успішно реалізовує проект Корпусу Миру США в Україні «Викладання англійської мови як іноземної»

OLYMPUS DIGITAL CAMERAЗавершилася навчально-адаптаційна програма для волонтера Корпусу Миру Наталі Ганлет, яка здійснювалася з травня по вересень 2015 року на базі академії, і протягом вересня пані Наталі проводить навчальні заняття для слухачів курсів підвищення фахової кваліфікації та навчальні тренінги для вчителів англійської мови. Робота Наталі на курсах підвищення кваліфікації позитивно впливає на зростання фахового рівня вчителів англійської мови.

До прикладу, 24 вересня 2015 року у рамках курсів підвищення фахової кваліфікації вчителів англійської мови проведено навчальний тренінг «Реалізація соціокультурного компонента у процесі вивчення англійської мови». Тренінг проводили Оксана Цегей, старший методист видавництва «MacMillan», та волонтер Наталі Ганлет. Учасники тренінгу (18 молодих учителів англійської мови) отримали навчально-методичні матеріали від видавництва  «MacMillan» та роздаткові матеріали, які розроблені за проектом «Викладання англійської мови як іноземної».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA