КОІПОПК

Бер 05 2018

Print this Запис

КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» продовжує удосконалювати організацію освітнього процесу з підвищення кваліфікації педагогічних кадрів

КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» продовжує удосконалювати організацію освітнього процесу з підвищення кваліфікації педагогічних кадрів. Рішенням вченої ради Академії внесено зміни до відповідних положень закладу та затверджено документацію:

Відповідно до ст. 59 Закону України «Про освіту» ми виділили три види підвищення кваліфікації:

  • навчання за освітньою програмою;
  • cтажування;
  • участь у сертифікаційних програмах, тренінгах, семінарах, семінарах-практикумах, семінарах-нарадах, семінарах-тренінгах, вебінарах, майстер-класах тощо (далі – сертифікаційні навчально-методичні заходи).

За результатами навчання за освітньою програмою, яке триває 120-150 годин (4-5 кред. ЕКТС) слухачі отримують Свідоцтво про підвищення кваліфікації, а якщо навчання триває 30-90 годин (1-3 кред. ЕКТС) – Сертифікат про підвищення кваліфікації за освітньою програмою.

Участь у сертифікаційних навчально-методичних заходах (згідно плану роботи Академії та на запит слухачів) засвідчується Сертифікатом про участь у заході з підвищення кваліфікації, в якому зазначено назву заходу, його тему та загальний обсяг академічних годин/кред. ЕКТС.

Передбачено, що педагогічні працівники, які мають сертифікати про підвищення кваліфікації за навчальною програмою, а також сертифікати (інші документи) про участь у сертифікаційних навчально-методичних заходах, проведених Академією, закладами післядипломної педагогічної освіти країни, іншими закладами (установами, організаціями), які згідно чинного законодавства мають право здійснювати підвищення кваліфікації педагогічних працівників, можуть звернутися до Академії з проханням видати їм свідоцтво про підвищення кваліфікації за накопичувальною системою навчання.

Академія відкрита для спілкування і готова до співпраці із зацікавленими особами.