КОІПОПК

Лют 26 2018

Print this Запис

Київський національний університет технологій та дизайну проводить II Всеукраїнську олімпіаду з трудового навчання

З метою здійснення професійної орієнтації вступників на базі повної загальної середньої освіти доводимо до відома директорів шкіл, гімназій, ліцеїв районів та міст інформацію про проведення ІІ Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (виготовлення швейних виробів), яку проводить Київський національний університет технологій та дизайну відповідно до Правил прийому на навчання до Київського національного університету технологій та дизайну в 2018 році та умов МОН України щодо прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2018 році.

Олімпіада проходитиме у II етапи:

I етап ‒ дистанційний (з 11.03.2018 р. по 8.04.2918 р.).

II етап ‒ на базі Київського національного університету технологій та дизайну (20.04.2018 р.).

Переможців І етапу буде запрошено до Київського національного університету технологій та дизайну, де вони матимуть змогу пройти II етап Олімпіади та ознайомитися із перевагами навчання у даному ВНЗ і правилами прийому.

Переможцям II етапу Всеукраїнської олімпіади, що проводить Київський національний університет технологій та дизайну, з таких спеціальностей: 015 Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості), 015 Професійна освіта (Дизайн) та 182 Технології легкої промисловості (Конструювання та технології швейних виробів), 182 Технології легкої промисловості (Проектування взуття та галантерейних виробів), 182 Технології легкої промисловості (Індустрія моди), 182 Технології легкої промисловості (Технології та дизайн трикотажу), 182 Технології легкої промисловості (Експертиза текстильних матеріалів та виробів) будуть нараховані додаткові бали до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання з одного предмета при розрахунку конкурсного балу в обсязі від 1 до 20 балів в залежності від отриманого місця.

Для участі в І етапі необхідно виконати завдання з трудового навчання (виготовлення швейних виробів), що міститься у прикріпленому файлі і надіслати на електронну адресу: Ргоdanchuk05@gmаі1.соm або derkach.tm@кnutd.edu.ua до 8.04.2018 р. включно.

З 1.02.2018 р. завдання першого етапу Олімпіади розміщено на сайті КНУТД у меню «Вступнику» розділі «II Всеукраїнська олімпіада з трудового навчання», а також у віртуальному кабінеті відділу методики викладання трудового навчання й технологій КВНЗ КОРР «Академія неперервної освіти» за посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/1_J-vf4hNKumRkO-XRJ32HXWzocfpd7qA