КОІПОПК

Лют 24 2017

Print this Запис

Літературна спадщина В.О. Сухомлинського в умовах загальноосвітнього навчального закладу

21 лютого 2017 року на базі Броварської   загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Броварської міської ради відбулося заняття  обласного опорного закладу освіти з теми «Розвиток творчої особистості молодшого школяра на літературній спадщині В.О. Сухомлинського  в умовах загальноосвітнього навчального закладу» для вчителів   початкових класів.

В роботі ООЗО взяли участь Алєксєєва О.І., старший викладач кафедри дошкільної і початкової освіти та менеджменту КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», кандидат психологічних наук  та Ярмоленко Л.М., методист науково-методичного центру управління освіти і науки Броварської міської ради.

Під час практичної роботи ООЗО було проведено:

  • Відкриті уроки літературного читання:  у 3-Г класі (вчитель  Велика Н.А.) з теми: «Красиві слова і красиве діло. В.О.Сухомлинський. Красиві слова і красиве діло»; та у 4-Б класі (вчитель Федотенко С.В.) з теми: «Будь природі другом». В.О.Сухомлинський. Не забувай про джерело.
  • Літературно-музична композиція «В любові й добрі тут зростаємо, малята», учні 1-А класу (вчитель Кириленко А.М.)

Михайлова Лариса Миколаївна, заступник директора з НВР Броварської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 презентувала слухачам творчу майстерню вчителів школи І ступеня, ознайомила педагогів із особливостями роботи навчального закладу з теми  «Розвиток творчої особистості молодшого школяра на літературній спадщині В.О.Сухомлинського»;

Масоха Любов Миколаївна, завідувач шкільної бібліотеки навчального закладу та керівник гуртка «Візерунок»  поділилася досвідом роботи з   теми: «Гурткова діяльність – вид позакласної роботи, що сприяє розвиткові творчої особистості».

Протягом роботи ООЗО здійснювався психологічний супровід практичного психолога навчального закладу Шинкарюк О.М. .

Модератором заходу була Лящук Л.С., вчитель початкових класів Броварської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, вчитель-методист.