КОІПОПК

Лис 29 2018

Print this Запис

Майстер-клас Калієвської Світлани Іванівни з проблеми «Медіаосвіта на уроках української мови та літератури»

29 листопада 2018 року на базі КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» відбулося перше заняття обласного майстер-класу Калієвської Світлани Іванівни, учителя української мови і літератури Переселенської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кагарлицького району,  з проблеми «Медіаосвіта на уроках української мови та літератури».

Із вітальним словом до присутніх звернулася координатор майстер-класу Лященко Оксана Борисівна, методист кабінету української мови і літератури та зарубіжної літератури, яка також ознайомила учасників заходу з новими тенденціями розвитку компетентності вчителя у галузі медіаосвіти як важливої складової модернізації змісту освіти, метою якої є переорієнтація мислення сучасного педагога на усвідомлення принципово нових вимог до його педагогічної діяльності, готовність використовувати ІКТ як ефективний навчальний ресурс, враховуючи знання методологічних основ медіаосвіти та медійної культури.

Керівник майстер-класу Калієвська Світлана Іванівна акцентувала увагу на питанні практичної медіаграмотності: міжнародний досвід і українські перспективи.

Практична частина заняття майстер-класу була присвячена презентації досвіду роботи з методики формування медіаграмотності учнів на уроках української мови та літератури.

З метою вивчення запитів та побажань учасників майстер-класу було проведено вхідне анкетування.

Учасникам заходу було запропоноване творче завдання: підготувати методичну розробку уроку з використанням елементів медіа.