КОІПОПК

Бер 20 2017

Print this Запис

Майстер-клас Олійникова Андрія Сергійовича, учителя Білоцерківського НВО «Звитяга», з надання домедичної допомоги в секторі обстрілу

15 березня 2017 року на базі Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Звитяга» Білоцерківської міської ради (директор – Гандрабура Олена Василівна, начальник центру військово-патріотичного виховання і допризовної підготовки – Дунаєва Ірина Леонідівна) відбувся майстер-клас учителя захисту Вітчизни цього ж навчального закладу Олійникова Андрія Сергійовича та семінар-практикум для вчителів захисту Вітчизни опорних навчальних закладів.

На початку занять учасники семінару та майстер-класу хвилиною мовчання вшанували добровольців України, які відділи життя за цілісність і незалежність  нашої Вітчизни.

У теоретичній частині занять Качуровський Віктор Семенович, завідувач відділу методики фізичного виховання та захисту Вітчизни КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», ознайомив учителів області з особливостями навчання учнів темі «Домедична допомога в умовах бойових дій».

Під час практичної частини заходу Олійников А.С. з вчителями захисту Вітчизни відпрацював питання надання домедичної допомоги в секторі обстрілу:

  • обсяг допомоги в зоні вогневого контакту;
  • тактика дій у секторі обстрілу під час надання першої медичної допомоги;
  • правила переведення пораненого в стабільне положення;
  • транспортування пораненого в укриття.

Усі фото заходу >>>