КОІПОПК

Кві 20 2018

Print this Запис

Майстер-клас в рамках реалізації швейцарсько-українського освітнього проекту «Розвиток громадянських компетентснотей в Україні – DOCCU» для вчителів та керівників методичних об’єднань вчителів англійської мови

19  квітня  2018 року на базі Опорного навчального закладу Синявський навчально-виховний комплекс “загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Рокитнянської районної державної адміністрації в рамках реалізації швейцарсько-українського освітнього проекту «Розвиток громадянських компетентснотей в Україні – DOCCU» відбувся майстер-клас регіонального координатора проекту Наталії Бендерець. Особлива увага на занятті спрямовувалась на важливість реалізації практик взаємодії на засадах демократичного врядування «директор-вчитель-учень», соціальної згуртованості, соціальної взаємодії в освітньому просторі, учнівського самоврядування. На заході були обговорені методики щодо  забезпечення прав людини, інструменти для організації демократичного урок.

В ході заняття тренер проекту Юлія Добиш презентувала міжнародний освітній електронний ресурс – сайт «Живемо в демократії». Учасниками майстер-класу визначено практичність ресурсу,оскільки на зазначеній освітній платформі вчителі зможуть знайти матеріали для навчання учнів правам та свободам за європейським зразком та використовувати їх у процесі навчання громадянської освіти. Платформа «Живемо в демократії» ​ допоможе​ змінити систему шкільної освіти України та адаптувати її до сучасних потреб дітей. Основним принципом навчальних матеріалів, представлених на платформі, є ідея про те, що освіта для демократії повинна підготувати учнів до активної участі у житті школи та в соціальному середовищі.

В роботі майстер-класу взяли участь 24 вчителя та керівники методичних об’єднань вчителів англійської мови.