КОІПОПК

Січ 31 2019

Print this Запис

Майстер-клас Ярмульської Іванни Володимирівни з проблеми “Інтернет-ресурси як засоби стимулювання навчальної діяльності учнів на уроках української мови і літератури”

30 січня 2019 року відбулося друге заняття обласного майстер-класу Ярмульської Іванни Володимирівни, учителя української мови і літератури НВК “Сквирський ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” Сквирської районної ради, із теми “Використання віртуальних сервісів для проведення експрес-опитування учнів”.

На початку заняття Іванна Володимирівна провела психолого-педагогічну вправу: медитативне малювання “Веселка”, проаналізувала взаємодії  учасників освітнього середовища “Онлайн-учительська”.

Іванна Володимирівна методично грамотно, на високому кваліфікаційному рівні, цікаво презентувала фрагмент уроку української літратури з використанням нових форм опитування, майстер-клас “П’ять онлайн-сервісів для опитування учнів на уроках української літератури” та меседж “Блог у професійній діяльності вчителя-філолога”. Керівник майстер-класу організувала практичну роботу покрокового створення блогу на платформі Blogger.

Учасникам майстер-класу було запропоновано практичне завдання: розробити тестові завдання з використанням віртуальних сервісів

Наступне заняття відбудеться 24 квітня 2019 року.