КОІПОПК

Гру 17 2018

Print this Запис

Майстер-клас з теми «Формування практичних навичок учнів на заняттях вогневої та тактичної підготовок» для вчителів захисту Вітчизни

13 грудня 2018 року на базі базі Телешівського НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Рокитнянського району відбулося перше заняття майстер-класу Борискіна Миколи Пилиповича, учителя предмета «Захист Вітчизни» з теми «Формування практичних навичок учнів на заняттях вогневої та тактичної підготовок».

У роботі майстер-класу взяли участь Цеван Павло Григорович, сільський голова с. Телешівка; Качуровський Віктор Семенович, завідувач відділу фізичної культури та захисту Вітчизни КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів»; Шаравара Василь Борисович, методист методичного кабінету відділу освіти Рокитнянської районної державної адміністрації; Жилінський Віктор Миколайович, директор Телешівського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок»; учителі захисту Вітчизни Рокитнянського і Ставищенського районів.

На початку заняття учасників привітав і побажав удалого заходу Цеван П.Г, Качуровський В.С. оголосив мету і завдання майстер-класу. Шаравара В.Б., Жилінський В.М. та Борискін М.П. розповіли про систему військово-патріотичного виховання учнів Телешівського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» та Рокитнянського району загалом.

Під час теоретичної складової Микола Пилипович Борискін поділився досвідом формування в учнів життєво необхідних знань, умінь і навичок щодо захисту Вітчизни та дій в умовах надзвичайних ситуацій.

У практичній частині учасники майстер-класу відвідали навчальне заняття в 11 класі з теми: «Основи стрільби зі стрілецької зброї».

На початку заняття Микола Пилипович провів стройовий тренаж. Після стройових вправ учні виконували стрільбу із пневматичної зброї відповідно до навчальної програми «Захист Вітчизни», та із використанням нестандартного обладнання.

По завершенню майстер-класу Шаравара Василь Борисович та учасники розглянули методичні матеріали щодо організації та проведення навчального заняття із захисту Вітчизни та підвели підсумки заходу.

Також педагоги мали нагоду відвідати шкільний краєзнавчий музей.

Учасники майстер-класу висловили вдячність Шараварі В.Б., Жилінському В.М. і Борискіну М.П. за змістовне й організоване на високому професійному рівні заняття.

<<Усі фото заходу>>