КОІПОПК

Лис 07 2018

Print this Запис

Методичний семінар з теми:  «Актуальні питання розвитку шкільної бібліотеки  в умовах Нової української  школи»

06 листопада 2018 року на базі Комунального навчального закладу Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» проведено методичний семінар для методистів з бібліотечних фондів регіональних методичних служб, голів методичних об’єднань шкільних бібліотекарів, бібліотечних працівників інституту та гуманітарно-педагогічного коледжу з теми:  «Актуальні питання розвитку шкільної бібліотеки  в умовах Нової української  школи».

Відкрила захід Зініченко Лариса Василівна, завідувач відділу музейної освіти та бібліотечної справи інституту, побажавши учасникам заходу плідної роботи зазначила, що кожна школа за програмою НУШ матиме у своїй структурі сучасну бібліотеку, яка стане ресурсним осередком і експериментальним майданчиком для учнів і вчителів, забезпечить вільний доступ до якісних електронних підручників, енциклопедій, бібліотек, лабораторій.

Нормативно-правове та науково-методичне забезпечення інноваційного розвитку шкільних бібліотек розкрила у своєму виступі Хемчан Ірина Іванівна, завідувач відділу науково-методичного забезпечення діяльності мережі освітянських бібліотек Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В.О.Сухомлинського.

 Лобановська Інна Георгіївна, завідувач  відділу комплектування та наукового опрацювання документів Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В.О.Сухомлинського, презентувала науково-методичний супровід упровадження  універсальної десяткової класифікації у практику роботи освітянських бібліотек. Інна Георгіївна також розкрила методологічні особливості роботи з фондами та каталогами залежно від обраного способу впровадження УДК.

У ході заходу Зініченко Л.В.  провела інструктивну нараду щодо вдосконалення діяльності бібліотек закладів загальної середньої освіти.

Завідувач відділу музейної освіти та бібліотечної справи Лариса Василівна, відмічаючи високий організаційний рівень методичного семінару, висловила подяку Хемчан І.І. та Лобановській І.Г., науковим співробітникам ДНПБ України ім. В.О.Сухомлинського за сприяння розвитку бібліотек Київщини та співпрацю в питаннях використання універсальної десяткової класифікації.

Учасники семінару відзначили актуальність та змістовність наповнення заходу.