КОІПОПК

Жов 25 2018

Print this Запис

На базі КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» розпочато тренінг з пілотування матеріалів  курсу «Ключові життєві уміння»

24 жовтня 2018 року на базі КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» розпочав роботу триденний тренінг з пілотування матеріалів  курсу «Ключові життєві уміння» для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти та методистів інституту. Захід організовано Міністерством освіти і науки України за участі Британської Ради в Україні, з метою реалізації ідей Нової української школи та пілотування матеріалів курсу «Ключові життєві уміння».

З вітальним словом  до учасників тренінгу звернулась Вікторія Іваніщева, менеджер проектів  Британської ради в Україні, яка повідомила учасникам мету та завдання тренінгу та познайомила із командою з 12 тренерів Британської Ради в Україні, які будуть проводити навчання.

Для організації та проведення тренінгу використані матеріали, розроблені тренерами-експертами Британської Ради в Україні з модулів: «Навчання критичного мислення та уміння розв’язувати проблеми», «Навчання вмінь спілкуватись та співпрацювати», «Вступ до ключових умінь».

В основі курсу «Ключові життєві уміння» реалізується ідея Нової української школи, яка сприяє розвитку життєвих умінь та компетентностей, а також об’єднує професійні, фахові уміння  вчителів, які викладають  суспільно-гуманітарні та природничо-математичні дисципліни у 5-9 класах закладів загальної середньої освіти.

Протягом 24-27 жовтня 2018 року педагоги Київщини, об’єднані в 2 групи по 16 учасників  (у відповідності до предмету), апробуватимуть навчальні матеріали та практикуватимуть техніки, які сприяють розвитку в учнів життєвих вмінь на кожному етапі уроку.

Зазначаємо, що з метою вдосконалення матеріалів курсу та  подальшого їх пілотування, розробки наступних модулів будуть використані результати проведення першого етапу навчання педагогів.