КОІПОПК

Гру 03 2019

Print this Запис

На базі Богуславського ліцею №2 відбулося перше засідання обласної педагогічної студії із теми “Технологія Канзаші”

2 грудня 2019 року відбулося перше засідання обласної педагогічної студії Покропивної Ірини Миколаївни, вчителя трудового навчання Богуславського ліцею №2 Богуславської районної ради, з теми «Виготовлення базових форм в техніці «Канзаші». Відродження духовності в мистецтві» для вчителів трудового навчання, образотворчого мистецтва, початкового навчання, керівників гуртків художньо-естетичного напряму, вихователів ГПД та вихователів закладів дошкільної освіти. У роботі заходу взяли участь 17 педагогічних працівників з різних регіонів Київщини.

Директор Богуславського ліцею №2 Валерій Вербіцький привітав учасників педстудії із початком роботи та презентував заклад, розповівши про його історію, здобутки й перспективи розвитку.

Із вступним словом до педагогів звернулась Тетяна Винарчук, методист відділу моніторингу якості освіти КНЗ КОР «КОІПОПК», яка ознайомила із змістом діяльності педстудії.

Розпочалося засідання із презентації педагогічного досвіду роботи керівника І.М. Покропивної. У ході теоретичної частини Ірина Миколаївна продемонструвала власні вироби та ознайомила із  «канзаші» – технікою мистецтва виготовлення квітів та видами прикрас для волосся, які використовувалися у традиційних японських й китайських зачісках, символами та значенням квітів і стрічок у традиційному українському віночку.

Під час практичної роботи майстрині опановували техніку  «канзаші», виготовляючи квітки мака та ромашки. Власноруч виготовлені вироби одразу стали доповненням одягу кожної учасниці цього дійства. Результат творчої і завзятої праці – “виплетений” український віночок із створених квіток.

По завершенню заходу педагоги підбили підсумки роботи та отримали  домашнє завдання – виготовити квіти технікою «канзаші», висловили вдячність за щирий і дружній прийом директору Богуславського ліцею №2 В. Вербіцькому, за доброзичливість і професіоналізм у проведенні заняття керівнику І.Покропивній.