КОІПОПК

Лис 07 2019

Print this Запис

На базі Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Васильківського району відбулося перше зайняття майстер-класу з фізичної культури за темою «Рухливі та спортивні ігри у школі»

06 листопада 2019 року на базі Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Васильківського району відбулося перше зайняття обласного майстер-класу учителів фізичної культури вище зазначеного закладу освіти Тітарука Віталія Олександровича та Таращанського НВК «Гімназія «Ерудит» – ЗОШ І ступеня» Литовченка Олександра Борисовича з теми «Рухливі та спортивні ігри у школі» для вчителів фізичної культури.

З вітальним словом перед педагогами виступив директор закладу освіти Терещенко Тетяна Миколаївна.

Відділ освіти Васильківської РДА представляв методист Педченко Вікторія Вікторівна.

Керівник майстер-класу, учитель фізичної культури Тітарук Віталій Олександрович презентував селище Калинівка та Калинівську ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2.

Теоретичний блок заняття розпочав Лакіза Олексій Миколайович, доцент кафедри природничо-математичних дисциплін та технологій КНЗ КОР «КОІПОПК».

Актуальність теми майстер-класу розкрив Тітарук В.О. Він зазначив, що рухливі та спортивні ігри всебічно впливають на фізичний і гармонійний розвиток дитячої особистості й дають змогу встановити змістовні опосередковані взаємини в дитячому колективі.

Під час практичного блоку заходу вчителі мали змогу не лише ознайомитися, але й взяти безпосередню участь у розгляді таких питань:

  • ігри на знайомство;
  • презентація нових рухливих і спортивних ігор;
  • футбольна гра «Fair Play»;
  • гра фітбег (відпочинок, вода);
  • особливості проведення рухливих ігор у початковій основній та старшій школі;

Педагоги переглянули фрагмент уроку спортивна гра «Алтімат».

По завершенню заняття були підведені підсумки та, з метою обміну досвідом, учителям запропоновано творче завдання з теми «Рухливі ігри нашого закладу освіти».