КОІПОПК

Лют 19 2021

Print this Запис

Науково-методичний семінар «Сучасна систематика живих організмів та її місце у шкільному курсі біології»

Результати дослідження PISA-2018 наочно продемонстрували наявні прогалини в природничо-науковій освіті, зокрема й у вивчені біології, кожний четвертий учень в Україні має низький рівень сформованості природничо-наукової грамотності, тому в організації освітнього процесу вчитель має збільшити акцент на формування в учнів природничо-наукової компетентності. Варто наголосити, що біологічна освіта наділена значним потенціалом у формуванні світогляду людини нового тисячоліття.

Саме цій проблемі був присвячений науково-методичний семінар із теми «Сучасна систематика живих організмів та її місце у шкільному курсі біології» за  участю Задорожного Костянтина Миколайовича, доцента Харківського національного університету міського господарства, кандидата біологічних наук, автора підручників «Біологія і екологія» для 10 та 11 профільних класів, який відбувся 18 лютого 2021 року в онлайн-режимі на платформі «Zoom». У роботі семінару взяли участь: 99 учителів біології та Матущенко Тетяна Антонівна, завідувач відділу хімії, біології, екології, основ здоров’я КНЗ КОР «КОІПОПК».

Під час семінару було обговорено питання сучасної систематики живих організмів та її місце у шкільному курсі біології, звернено увагу на ключові питання, важливі для розуміння біологічної картини світу та використання досягнень сучасної біології в освітньому процесі.