КОІПОПК

Чер 09 2017

Print this Запис

Науково-педагогічний проект «Філологічний Олімп» урочисто відзначив річницю свого журналу

8 червня 2017 року на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» відбувся круглий стіл «Реалізації Проекту на ІІ (концептуально-діагностичному) етапі всеукраїнського експерименту з упровадження науково-педагогічного проекту «Філологічний Олімп: реалії та перспективи» для координаторів всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Філологічний Олімп».

У заході взяли участь:

Таранік-Ткачук Катерина Валеріївна, головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України, науковий керівник проекту, кандидат педагогічних наук, доцент, науковий керівник Проекту.

Осадчий Іван Григорович, ректор КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», доктор педагогічних наук.

Химера Наталія Володимирівна, методист відділу методики викладання української мови і літератури та зарубіжної літератури Академії, автор та відповідальний виконавець Проекту.

Буза Марія В’ячеславівна, головний редактор журналу Проекту «Філологічний Олімп».

Було розглянуто такі питання:

  1. Звіт відповідального виконавця Проекту про реалізацію І етапу Проекту, нагородження координаторів.
  2. Підбиття підсумків роботи журі учительського конкурсу-огляду учасників Проекту «На хвилі сучасності» та учнівського конкурсу-огляду «Стежками літературних героїв».
  3. Стратегія розвитку журналу на ІІ етапі всеукраїнського експерименту з упровадження науково-педагогічного проекту «Філологічний Олімп»: завдання та перспективи.

На круглому столі відбулося активне обговорення програми реалізації Проекту на ІІ (концептуально-діагностичному) етапі всеукраїнського експерименту з упровадження науково-педагогічного проекту «Філологічний Олімп» та сплановані спільні дії координаторів на ІІ етап реалізації Проекту. Численні пропозиції, висловлені координаторами, будуть оприлюднені на сайті Проекту.

Також журнал Проекту «Філологічний Олімп» урочисто відзначив річницю свого існування. Щирі вітання з цієї нагоди отримав журнал Проекту від координаторів, учасників Проекту та його дописувачів і читачів.

Гості, координатори Проекту, відвідали найстаріший дендропарк України, перлину садово-паркового мистецтва,«Олександрія».

Учасники заходу висловили сердечну вдячність організаторам заходу за гостинність і конструктивний підхід у справі реалізації всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Філологічний Олімп» на теренах України, за небайдужість і розуміння шляхів реалізації концепції Нової української школи.

****

«Філологічний олімп» – це така висота,
до якої дорога важка, не проста.
Креативність, і досвід, і сучасність навчання
залучає нас, всіх, розв`язати завдання.
Поділитись набутим, щось новеньке дізнатись,
завжди йти уперед і завжди сподіватись,
що науки зерно буде гарно рости,
в авангарді нам треба впевнено йти.
І шукати нові шляхи у навчанні,
не забути про методи у вихованні.
Хай «Олімпу» вогонь горить, не згасає,
а мета у нас спільна, і всіх нас єднає .
Тож крокуймо вперед, не здаваймось ніколи,
ми, словесники, – варта рідної мови.
Рідна мова для нас невичерпно багата.
І лунає Малишкова фраза крилата:
– … і слава, й труд, і мудрість троєкратна
Ще вродять нам Шевченка і Сократа…
Ти чекай нас, «Олімпе», ідемо до вершини,
несучи непогасну любов до дитини.

Рогозіна Світлана Володимирівна,
учитель української мови і літератури навчально-виховного комплексу «Спеціалізована  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1
з поглибленим вивченням української мови і літератури-
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 імені А.С. Малишка»