КОІПОПК

Чер 22 2018

Print this Запис

Науково-практичний семінар для керівників регіональних методичних служб

20 червня 2018 року на базі Калинівського НВК № 1 Васильківської районної ради відбувся науково-практичний семінар для керівників регіональних методичних служб “Модернізація методичної служби в освітньому просторі Київщини”.

У  заході  взяли участь: проректор КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», кандидат педагогічних наук, доцент Бачинська Євгенія Миколаївна;
завідувач відділу координації методичної роботи та неперервної педагогічної освіти Паливода Інна Павлівна;
методисти відділу Стадніченко Галина Михайлівна, Вихрестенко Жанна Володимирівна, Галашевська Світлана Вікторівна.

З вітальним словом виступила в. о. начальника відділу освіти Марчук Юлія Павлівна. На семінар завітала також і селищний голова  Олексенко Юлія Олексіївна, яка розповіла про досягнення, які має  сьогодні селище Калинівка.

Бачинська Є.М. висвітлила  питання модернізації регіональної та шкільної методичної служби області, зупинилася на розмежуванні завдань і місії  методичного супроводу шкільного та районного (міського) рівнів, дала наукове обґрунтування реорганізації районних і міських методичних кабінетів у сервісно-ресурсні центри освіти дорослих та практичні поради щодо такої реорганізації.

Завідувач районного методичного кабінету відділу освіти Васильківської РДА  Андрикевич Ірина Валеріївна презентувала  модель методичної роботи району та перспективи її розвитку в умовах реформування освіти, а методист РМК Хабанець Вікторія  Ришардівна розповіла про формування банку даних освітніх ресурсів у рамках єдиного інформаційно-освітнього простору Васильківщини.

    

Учасники заходу  також обговорювали питання оновлення методичної роботи з точки зору  її впливу на вироблення активного інтересу в педагогів до підвищення власного професійного рівня.

Цікавою і пізнавальною  була екскурсія закладом освіти: класи Інтелекту, лінгафонний кабінет, куточок Буккросингу. Екскурсовод Лада провела цікаву екскурсію парком селища,  учасники зібрання відвідали музей старожитностей та спортивну школу Піддубного.
Завершився захід виробленням практичних рекомендацій для подальшого вдосконалення методичної роботи області.

Дякуємо Васильківщині за приємні враження та емоції, а також за мотивацію до подальшого розвитку.