КОІПОПК

Тра 03 2019

Print this Запис

Навчальні тренінги для вчителів початкової, основної та старшої школи із впровадження інтерактивного навчання, педагогіки партнерства і розвитку критичного мислення учнів

Шановні колеги!

 

Інформуємо, що освітня платформа «Критичне мислення» проводить тренінги професійного розвитку за вказаним напрямом у 15 областях України, у тому числі у Київській. Навчання вже пройшли близько 7 000 педагогів. Сайт НУШ  радить Платформу для додаткової освіти.  Нижче наводимо графік найближчих тренінгів травня у м. Києві.

 

4 травня запрошуємо всіх учителів на Корисну суботу – практичні майстер-класи від експерток Платформи “Критичне мислення”: “Як починати урок цікаво та ефективно” – як “включити” учнів у роботу? як зацікавити, мотивувати та залучити до діяльності? як провести актуалізацію коротко й ефективно? “Запитання на уроці: як, навіщо і до кого” – як часто ви запитуєте учнів на уроці? про що і навіщо ви їх запитуєте? чи задоволені ви результатами цих опитувань? як часто на уроці запитують учні? “Оцінка VS самооцінювання: інструменти контролю чи розвитку?” – чому шкільне навчання часто зовсім не працює на розвиток учнів, а навпаки – виснажує та демотивує? чому навичка самооцінювання так важлива для сучасної людини? вчитель – людина, яка контролює, чи спеціаліст з розвитку? Учасниці/ки отримають іменні сертифікати, що засвідчують участь у педагогічній майстерні «Розвиток критичного мислення на сучасному уроці» (5 годин навчання). Адреса та час проведення: Київ, вул. Січових Стрільців, 52 д (в приміщенні Інституту педагогіки НАПН України), 418 ауд., 10.00–15.00.

18 травня запрошуємо всіх учителів на практичний тренінг з розвитку критичного мислення “Мистецтво ставити запитання”. Запитання – один з ключових інструментів розвитку критичного мислення. Ця тема є у наших тренінгах з методики розвитку критичного мислення учнів для учителів початкової та для учителів основної-старшої шкіл. Однак, як показала практика, ставити  різні типи запитань й навчати цього дітей настільки непросто, що ми вирішили розробити окремий практичний тренінг (і навіть готуємо до друку книгу). На відміну від онлайн-навчання, учителі отримають реальний досвід та навички роботи, що вже завтра застосують зі своїми учнями. Учасниці/ки побувають у ролі як учителів, так й учнів, щоб краще зрозуміти методику зсередини. Додатково на допомогу вчителям будуть посібники Платформи. Усі учасниці/ки отримують іменні сертифікати професійного розвитку з вказаними 8 годин навчання.  Адреса та час проведення: Київ, вул. Січових Стрільців, 52 д (в приміщенні Інституту педагогіки НАПН України), 418 ауд., 10.00–17.00.

Участь у тренінгах за обов’язковою попередньою реєстрацією:
http://www.criticalthinking.expert/najblyzhchi-podiyi/.

Телефон для запитань і зв’язку:  095 534 09 81, 068 229 22 41, Олена Харченко.  Організатори не покривають витрат на проїзд та участь у тренінгу.