КОІПОПК

Лют 12 2018

Print this Запис

Навчання педагогів за компонентом «Вчителі» в межах реалізації швейцарсько-українського освітнього проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU»

9 лютого 2018 року на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»  18  учителів англійської мови пройшли навчання за 6 годинним модулем в межах реалізації швейцарсько-українського освітнього проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» у процесі проведення курсів підвищення фахової  кваліфікації вчителів англійської мови з проблеми «Використання засобів інформаційно-комунікаційних технологій на заняттях англійської мови». Навчання з «ОДГ/ОПЛ» провела  тренер проекту Кушнір Ярослава Анатоліївна.

В ході проведення заняття учасники ознайомилися із метою впровадження  громадянської освіти  та важливістю підтримки розвитку громадянського суспільства через поширення знань про освіту для демократичного громадянства та освіту з прав людини (ОДГ/ОПЛ) в Україні у процесі цільового навчання вчителів закладів загальної середньої освіти.

Тренер проекту зосередила увагу педагогів на загальних підходах з утвердження демократії в освіті,  на  навчально-методичному забезпеченні, розробленому в рамках проекту, зокрема на посібниках з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини з серії «Живемо в демократії» авторства Рольфа Голлоба. Учасникам було представлено освітню електронну платформу проекту та продемонстровано можливості її використання у навчанні з громадянської освіти. Використовуючи навчально-методичні посібники учителі розробляли практичні завдання щодо реалізації змістової лінії «Громадянська відповідальність» в процесі навчання англійської мови.