КОІПОПК

Гру 20 2017

Print this Запис

Навчання в межах реалізації швейцарсько-українського освітнього проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» для директорів, заступників директорів з навчально-виховної та навчально-методичної роботи

15 грудня 2017 року завершили роботу курси підвищення фахової кваліфікації для директорів, заступників директорів з НВР (НМР) з проблеми «Організація та розбудова громадсько активної школи як осередку розвитку громади».

Мета курсів   ̶ оволодіння ключовими громадянськими компетентностями  керівника освітнього закладу у контексті реалізації принципів Нової української школи та механізмами об’єднання активних, творчих людей, які орієнтуються на ідеали громадянського суспільства, на демократизацію освіти, на перетворення школи у просвітницькі та культурні центри громад.

Організація навчання на курсах передбачала тренінги за 24 годинним модулем в межах реалізації швейцарсько-українського освітнього проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU». Навчання провели мастер-трененри проекту Ольга Боярчук та Людмила Микитюк.  В ході проведення занять учасники ознайомилися із метою впровадження  громадянської освіти  та важливістю підтримки розвитку громадянського суспільства через поширення знань про освіту для демократичного громадянства та освіту з прав людини (ОДГ/ОПЛ) в Україні.

Навчання залишило незабутні емоційні враження від самого процесу спілкування, взаємодії, обміну інноваційно-педагогічним досвідом слухачів курсів.