КОІПОПК

Січ 25 2017

Print this Запис

Обласна школа передового педагогічного досвіду Демченко Жанни Володимирівни, учителя-методиста української мови і літератури Фастівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 з проблеми “Формування ІКТ-компетентності вчителів української мови і літератури”

24 січня 2017 року відбулося третє заняття обласної школи передового педагогічного досвіду Демченко Жанни Володимирівни, учителя-методиста української мови і літератури Фастівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 з теми “Хмарні технології в навчанні школярів”.

Під час заняття були розглянуті такі питання:

  • Хмарні технології в освіті.
  • Хмарні технології в навчанні (знайомство із “хмарами” Google, Calameo, Slideshare, сервісами для створення тестів, кросвордів).

– Майстер-клас у режимі “обмін досвідом”.

Слухачам було запропоновано творче домашнє завдання: Створити тести або кросворди (2-3), використовуючи онлайн-сервіси.

Наступне заняття відбудеться 20 квітня 2017 року.

Слухачі залишили відгук про роботу ОШППД:

24.01.2017 року відбулося заняття ОШППД. Жанна Володимирівна –  майстер своєї справи – ділилася досвідом використання ІКТ на уроках української мови і літератури. Ми ознайомилися з хмарними технологіями. Це геніально! Дізналися, як можна використовувати їх у педагогічній практиці, навчилися створювати тести за допомогою сервіса Gooogle.

Дуже цінним є те, що такі майстри-педагоги, як Демченко Ж.В., несуть у школу нове, цікаве, підіймаючи цим авторитет учителя та престиж професіїї педагога.

Устименко О.В., учитель
Фастівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2