КОІПОПК

Лют 23 2018

Print this Запис

Обласний майстер-клас Бігун Людмили Петрівни, учителя трудового навчання

21 лютого 2018 року на базі Острівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся обласний майстер-клас Бігун Людмили Петрівни, учителя трудового навчання Острівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Рокитнянської РДА з теми «Реалізація компетентнісного підходу під час вивчення технологій на уроках трудового навчання» для вчителів трудового навчання (обслуговуючих видів праці).

У заході взяли участь – Лисенко Любов Григорівна, директор Острівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Шаравара Василь Борисович, методист методичного кабінету відділу освіти Рокитнянської райдержадміністрації, а також вчителі трудового навчання (обслуговуючих видів праці) в кількості 32 осіб.

Робота розпочалась із презентації навчального закладу директором школи Лисенко Л.Г.

Під час теоретичної частини Бігун Л.П. зробила доповідь на тему «Ткацтво – один із традиційних видів творчості на Україні».

Під час практичної частини відбулися майстер-класи:

  1. Ткацтво набірних крайок на берді.
  2. Технологія виготовлення ляльки «Берегині» з природніх матеріалів.
  3. Технологія виготовлення килимка з лікарських рослин.

По завершенню роботи вчителі взяли активну участь в обговоренні результатів роботи та отримали творче домашнє завдання: виготовити тканий пояс.

Слухачі обласного майстер-класу висловили щиру подяку за високий рівень організації, навчально-методичний супровід та професіоналізм у проведенні обласного майстер-класу працівникам Острівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, відділу освіти Рокитнянської РДА.

Особливі слова похвали і вдячності прозвучали на адресу Людмили Петрівни Бігун – за її креативність, майстерність та доброзичливість, а головне за мотивацію їх до подальшої професійної діяльності та самоосвіти.

 

усі фото майстер-класу >>>