КОІПОПК

Лис 27 2019

Print this Запис

Обласний майстер-клас для шкільних бібліотекарів

26 листопада 2019 року на базі Макарівського НВК «ЗОШ І ступеня–районна гімназія» Макарівської райдержадміністрації відбулося перше заняття обласного майстер-класу для  шкільних бібліотекарів із теми «Упровадження акмеологічних технологій у практику роботи бібліотечних працівників».

Учасників заходу привітала директор гімназії Надія Ащенко та побажала плідної роботи. У роботі майстер-класу взяли участь бібліотекарі закладів освіти різних регіонів Київської області, методист районного методичного кабінету відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської районної державної адміністрації Ірина Горбунова та завідувач відділу музейної освіти та бібліотечної справи КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» Лариса Зініченко .

Заняття провела Ніна Барановська, завідувачка бібліотекою  Макарівського НВК «ЗОШ І ступеня–районна гімназія». Керівник майстер-класу ознайомила учасників з   метою, завданнями, планом роботи майстер-класу. Перше заняття було присвячено використанню скрапбукінгу в бібліотечній практиці та моделюванню «Театру-тіней».  Одним з найцікавіших етапів роботи було виготовлення виготовлення «Magic» у техніці «Скрапбукінг».

Бібліотекарі отримали домашнє завдання до наступного заняття: розробити модель «Театру-тіней» для учнів початкової ланки за мотивами українських народних казок.