КОІПОПК

Лют 19 2021

Print this Запис

Обласний майстер-клас «Лепбук як інноваційний підхід до формування креативної особистості молодшого школяра в умовах Нової української школи»

«Lapbook» (із англійської (лепбук) – книга на колінах) уперше використала у своїй домашній школі письменниця з Вірджінії Теммі Дабі ще у вісімдесятих роках минулого століття. Сьогодні її досвід є надзвичайно поширеним серед учителів початкових класів Київщини.

Педагоги з нетерпінням чекали онлайн-зустрічі з Тамарою Лисиченко,  учителем початкових класів Богуславського навчально-виробничого об’єднання «Ліцей №3 – Мала Академія наук», керівницею обласного майстер-класу, із теми  «Лепбук як інноваційний підхід до формування креативної особистості молодшого школяра в умовах Нової української школи», яка відбулася 18 лютого 2021 року.

Атмосфера довіри, що панувала на занятті, діяльнісний підхід до організації навчання та високий науково-методичний рівень сприяли досягненню поставленої мети та поширенню власного досвіду роботи з використання лепбука в освітній діяльності початкової школи.

Координувала зустріч доцентка кафедри педагогіки, психології та менеджменту освіти КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» Ірина Дишлева, яка зосередила увагу учасників заняття на алгоритмі виконання творчих завдань, передбачених освітньою програмою обласного профоб’єднання, наголосила на важливості мотивування батьків до використання у спільній діяльності з дитиною методів, прийомів виготовлення лепбука.

Учасники майстер-класу поповнили досвід цікавими ідеями та отримали позитивні враження від спілкування.