КОІПОПК

Лис 14 2018

Print this Запис

Міжнародний форум INNOVATION MARKET – 2018

Шановні керівники навчальних закладів та педагоги!

Департамент загальної середньої та дошкільної освіти МОН України повідомляє, що на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 864-р 21-23 листопада 2018 року у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, проспект Броварський, 15) відбудеться Міжнародний форум INNOVATION MARKET – 2018.

Оргкомітет Міжнародного форуму запрошує педагогічних працівників взяти участь у заходах секції форуму «Екологія» – GRENN MIND) для освітян, яка відбудеться 23 листопада 2018 р.

У програмі сесії презентація нового інформаційно-просвітницького проекту для школярів «Уроки зі сталого споживання» і тренінг «Зелений клас – інновації для сталого розвитку закладів освіти». На сесії будуть розглянуті такі питання: нові освітні ініціативи та проекти для сталого розвитку; екологічна компетентність в наскрізній змістовій лінії «Екологічна безпека та сталий розвиток»; стандарт «Зелений клас», його вимоги, досвід та переваги впровадження. Учасники тренінгу отримують сертифікати, інформаційні та методичні матеріали.

Просимо поінформувати заклади освіти щодо можливості участі у заходах Міжнародного форуму. Участь у заходах безкоштовна. Обов’язкова попередня реєстрація на кожний із заходів. Реєстрація  здійснюється виключно у форматі online до 15 листопада 2018 р. на сайті www.greenmind.com.ua

З питань логістики звертатись до координатора зазначених заходів – Андрія Хрутьби за тел. +38(093)6000895 або на email: hrutba.andrey@gmail.com