КОІПОПК

Січ 13 2021

Print this Запис

Онлайн-зустріч авторських колективів навчальних посібників для 6 класу, вчителів української мови і літератури Київської області

12 січня 2021 року в онлайн-форматі на платформі Google Meet відбулася зустріч авторських колективів навчальних посібників для 6 класу, учителів української мови і літератури. Учасники круглого столу зустрілись під час новорічно-різдвяних свят, тому робота розпочалася із взаємних привітань. Химера Наталія Володимирівна, методист відділу української мови і літератури та зарубіжної літератури КНЗ КОР «КОІПОПК», побажала усім здоров’я, миру, впевненості у майбутньому, добробуту, натхнення та успіхів у всіх починаннях.

Почерніна І.М., Черненко Т.Б., Соловей О.П., Пихнівська Н.В., Володарська С.О., Вегерінська С.Я., Богуненко Т.В., Герасименко І.Г., учителі-філологи Київщини, які не байдужі до сучасних освітніх реалій, презентували авторські матеріали та  власні креативні методичні  знахідки. Теми, які обговорювалися, розкривали актуальні проблеми Нової української школи. Спілкування щодо майбутніх посібників – це конструктивна розмова професіоналів, які живуть проблемами школи, люблять дітей, свій предмет, знаходяться в постійному творчому пошуку та прагнуть не тільки навчати, а і навчатися.

Участь у заході дала можливість збагатитися мудрими порадами та цікавими ідеями, знайти рецепт успішної професійної діяльності та спланувати  свій поступ уперед. Після зустрічі  і спілкування з колегами з’явилось бажання якнайшвидше реалізувати цікаві ідеї в майбутніх посібниках.