КОІПОПК

Тра 26 2020

Print this Запис

Оnline-заняття для слухачів курсів підвищення фахової кваліфікації керівних та педагогічних працівників інклюзивно-ресурсних центрів

25 травня 2020 року на курсах підвищення фахової кваліфікації керівних та педагогічних працівників інклюзивно-ресурсних центрів (дистанційна форма навчання) відбулося обговорення теми «Організація документування діяльності інклюзивно-ресурсних центрів» для слухачів на платформі ZOOM.

Заняття провели: Луценко Т. М., тьютор групи керівних та педагогічних працівників інклюзивно-ресурсних центрів, та Маніленко І. В., методист відділу управління закладами освіти, старший викладач кафедри педагогіки, психології та менеджменту освіти КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів».

У ході заняття учасників було ознайомлено із законодавчими змінами у сфері освіти, розглянуто питання охорони праці та безпеки життєдіяльності працівників ІРЦ, порядку організації документообігу. Особливу увагу акцентовано на питаннях кадрового характеру, ведення трудових книжок працівників установи, організації діяльності інклюзивно-ресурсних центрів у період карантину, режиму роботи в умовах послаблення карантину, особливостях виходу з карантину, організації роботи щодо проведення комплексної оцінки психолого-педагогчного розвитку дитини.

Під час відеозустрічі слухачі активно спілкувалися, задавали запитання. Найчастіше питання стосувалися особливостей прийняття на роботу працівників інклюзивно-ресурсних центрів, укладання контрактів, їх продовження та здійснення відповідних записів у трудових книжках.

За підсумками зустрічі учасники дякували за актуальну та корисну інформацію.