КОІПОПК

Бер 02 2018

Print this Запис

Ознайомче навчальне заняття для директорів закладів освіти та вчителів англійської мови про швейцарсько-український проект «Розвиток громадянських компетентностей в Україні»

01 березня 2018 року на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» у рамках курсів підвищення фахової кваліфікації відбулося навчальне заняття для директорів закладів освіти та вчителів англійської мови. «Підготовка вчителів іноземних мов відповідно до Концепції «Нова українська школа». Проректор академії Бендерець Наталія Миколаївна розповіла про організацію та проведення підготовки вчителів іноземних мов, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році, закладами післядипломної педагогічної освіти до викладання іноземних мов (англійської, німецької та французької).

У ході заняття педагоги окреслили можливості реалізації діяльнісного та наскрізного підходів щодо формування громадянської та соціальної компетентностей як одних із ключових компетентностей Концепції «Нової української школи» в початковій ланці загальної середньої освіти, ознайомилися з основними засадами освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини (ОДГ/ОПЛ), обговорили питання організації сучасного освітнього середовища.

Н.М. Бендерець ознайомила учасників заняття з швейцарсько-українським проектом «Розвиток громадянських компетентностей в Україні», основними цілями і принципами навчання освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини (ОДГ/ОПЛ). Учителі ділилися думками про те, якою вони бачать сучасну школу і що можуть зробити для її демократизації, відмітили актуальність розвитку соціальних навичок вчителя задля розвитку демократичної атмосфери в класі.