КОІПОПК

Кві 03 2017

Print this Запис

П’яті Всеукраїнські молодіжні Ольжичеві читання

3

Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 імені Олега Ольжича проводить П’яті  Всеукраїнські  молодіжні Ольжичеві читання «Державу не твориться в будучині, Державу будується нині» (за участю українців і громадян з інших держав) з нагоди  110-ої річниці від дня народження Олега Ольжича, 20-ліття присвоєння школі імені героя, 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років та 80-ліття Миколаївської області.

Тема читань: «Нащо слова? Ми діло несемо!»  (Олег Ольжич).

Мета читань: усвідомлення впливу життя Ольжича, його творчості, громадсько-політичної діяльності, а також діячів національного, суспільного рухів європейських країн на становлення громадянської позиції, національної та європейської свідомості сучасної молоді, їх внеску в розбудову національних держав, вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України та військової звитяги захисників рідної землі, визнання історичного значення подій, пов’язаних із боротьбою за створення Української державності, захисті національних інтересів, суверенітету і цілісності країни, утвердження ідеї соборності, консолідації суспільства, формування поваги до своєї Батьківщини, її історичного минулого та власного погляду на майбутнє країни.

До участі у молодіжних  Ольжичевих читаннях запрошуються учні 8-11(12) класів загальноосвітніх шкіл та студенти вищих  навчальних закладів України, а також іноземних держав (зі шкіл-партнерів), які виявили бажання взяти участь у них.

Читання проводяться протягом березня-жовтня 2017 р. в два етапи.

І етап: березень-травень 2017 р. – заочний етап. Учасники готують та надсилають організаційному комітету авторську роботу-дослідження, есе, поезію тощо відповідно до нижче запропонованих тем.

ІІ етап:  заключний (очний) етап П’ятих Всеукраїнських молодіжних Ольжичевих читань  протягом трьох днів буде проходити в місті Миколаєві на базі школи № 1 імені Олега Ольжича (про дату проведення буде повідомлено додатково, орієнтовний термін: жовтень 2017 року).

Форма заявки та умови проведення П’ятих Всеукраїнських молодіжних Ольжичевих читань  в інформаційному листі