КОІПОПК

Кві 24 2019

Print this Запис

Заключне заняття обласного майстер-класу з теми  «Упровадження освітньої технології «Радість розвитку» у закладі дошкільної освіти»

24 квітня 2019 року  відбулося заключне заняття майстер-класу Башлик Наталії Андріївни, завідувача, та Басюк Наталії Михайлівни, вихователя-методиста, з теми  «Упровадження освітньої технології «Радість розвитку» у закладі дошкільної освіти» на базі  дошкільного навчального закладу (ясел-садка) «Зернятко» Димерської селищної ради Вишгородського району.

У рамках творчого звіту учасники заходу обмінялися досвідом упровадження освітньої розвивальної технології «Радість розвитку» та презентували авторські проекти роботи з дітьми. Слухачі висловили одностайну думку щодо необхідності використання в освітньому процесі закладу дошкільної освіти технології «Радість розвитку», яка містить сукупність дослідницьких, пошукових, проблемних методів і прийомів та сприяє підвищенню творчої активності дитини; розвитку потенціалу особистості; гармонізації взаємодії між дітьми та дорослими. Педагоги переконалися, що у процесі проектування діти дошкільного віку мають можливість самостійно шукати способи досягнення мети, добирати  партнерів, визначати час і місце реалізації задуму; випробовувати свої можливості, зіставляючи їх із бажаннями; практично застосовувати здобуті знання та набуті навички у взаємодії з дорослими та однолітками; реалізовувати своє природне прагнення діяти творчо, активно виявляти власне ставлення до людей і середовища; користуватися правом вибору.

По завершенню заняття 52 педагоги отримали сертифікати про проходження навчання за програмою обласного майстер-класу «Упровадження освітньої технології «Радість розвитку» у закладі дошкільної освіти».

Педагоги області висловили щиру подяку за високий рівень організації та належну якість проведення занять майстер-класу  КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», відділу освіти Вишгородської районної державної адміністраціїпедагогічним працівникам дошкільного навчального закладу (ясел-садка) «Зернятко» Димерської селищної ради.

Слова вдячності прозвучали на адресу Наталії Андріївни Башлик та Наталії Михайлівни Басюк –  за їх професіоналізм, креативність, доброзичливість, мотивацію педагогів до подальшої професійної діяльності та самоосвіти.