КОІПОПК

Жов 17 2016

Print this Запис

Переможці конкурсу «Brovary Callenge» навчатимуться у міжнародній мовній школі у Великій Британії

15 жовтня 2016 року на базі Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6  відбувся Х конкурс знавців англійської мови “Brovary Challenge”, ініційований благодійним фондом розвитку громад “Лівобережна Київщина”, засновником якого є Народний депутат України Павло Різаненко. Щороку цей конкурс проводять серед старшокласників Броварів та Броварського району.

У запеклій боротьбі 58 школярів 9-х та 10-х класів змагалися за головний приз – двотижневу поїздку до Великої Британії на навчання в міжнародній школі під час літніх канікул. Цьогорічними переможницями стали учениця 9-го класу Калитянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Броварського району Хуторна Ірина та учениця 10-го класу гімназії ім. С. Олійника Броварської міської ради Кравченко Маргарита.

konkurs-z-angliyskoyiКонкурс “Brovary Challenge” ставить собі за мету пошук та підтримку талановитих школярів, розвиток інтересу до англійської мови та культури англомовних країн, формування навичок пізнавальної та творчої діяльності. Та головне, за словами організаторів – це мотивація дітей до вивчення іноземних мов.

Конкурс проходив у два етапи, під час яких учасники виконували завдання, які були розроблені конкурсною комісією. Перший тур – письмовий, на виконання якого відводилася одна година. Під час проходження першого туру перевірялися навички читання, використання мови та письма. За результатами першого туру 10 учнів (по п’ять в кожній номінації: з міста Бровари та з Броварського району), котрі набрали найбільшу кількість балів, пройшли до наступного туру, який вимагав продемонструвати не лише навички володіння розмовною англійською мовою, а й загальну ерудицію.

Членами конкурсної методичної комісії були: Бендерець Наталія Миколаївна, перший  проректор КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», кандидат педагогічних наук; Крупа Альона Валеріївна, завідувач відділу міжнародних освітніх програм; Добиш Юлія Юріївна, методист відділу міжнародних освітніх програм.

Напевно, найбільшим викликом для учасників було очікування результатів. На нагородження фіналістів завітав засновник фонду “Лівобережна Київщина” та автор ідеї конкурсу “Brovary Challenge” – Павло Різаненко, щоб особисто привітати призерів та переможців.

На завершення організатори конкурсу, зокрема директор фонду “Лівобережна Київщина” Ігор Стародуб побажали дітям не зупинятися на досягнутому і йти до своєї мети. Цей конкурс – це важлива сходинка в житті кожного учасника незалежно від результату. Це надзвичайно корисний урок і досвід, які  будуть мотивувати і додавати натхнення удосконалюватись.

Відзначення учасників Конкурсу здійснювалося за рахунок  коштів фонду. Призери отримали цінні подарунки.

 

Бажаємо переможцям успіхів та гідно представити Україну під час перебування в Англії.