КОІПОПК

Кві 12 2019

Print this Запис

Підсумкове заняття майстер-класу Калієвської Світлани Іванівни з теми «Медіаосвіта на уроках української мови та літератури»

11 квітня 2019 року на базі КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» відбулося підсумкове заняття обласного майстер-класу під керівництвом Калієвської Світлани Іванівни, учителя української мови й літератури Переселенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кагарлицького району,  з проблеми «Медіаосвіта на уроках української мови та літератури».

Зі вступним  словом до учасників заходу звернулася Оксана Борисівна Лященко, координатор обласного майстер-класу, методист відділу української мови і літератури та зарубіжної літератури КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», окресливши зміст діяльності  завершального етапу заняття.

Керівник майстер-класу Світлана Іванівна Калієвська провела практичну роботу з теми «Хмарні технології в освіті». У ході роботи вчителі мали змогу попрацювати з ресурсами Coogle та Calameo як одними з найдієвіших способів активізації самостійної, пізнавальної, дослідницької та творчої активності учнів. Звернула увагу присутніх на те, що можливості хмарних технологій можна використовувати не лише на уроках, але й у позакласній роботі, для організації дистанційного навчання.

Фінальним етапом заходу стала рефлексія, під час якої учасники майстер-класу висловили думки та побажання щодо удосконалення організації роботи майстер-класу в майбутньому. Панувала атмосфера творчості, пошуку й доброзичливості.

Педагоги отримали сертифікати про участь у роботі  обласного майстер-класу.