КОІПОПК

Чер 04 2018

Print this Запис

Про надання грифа МОН України рукописам навчальних видань

Радо повідомляємо освітянам Київщини, що комісія з дошкільної педагогіки і психології Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України розглянула матеріали науково-методичної експертизи рукописів навчальних видань для закладів дошкільної освіти.

Так, навчально-методичний посібник «Особливості організації освітнього процесу в різновікових групах ЗДО» рекомендовано з висновком “Схвалено для використання в закладах дошкільної освіти” (протокол № 2 від 23 квітня 2018 року). Автори посібника –  Нечипорук Надія Іванівна, завідувач, Педько Ольга Петрівна та Корж Тетяна Михайлівна – методисти відділу дошкільної освіти КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти».

Лист ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти” Міністерства освіти і науки України
від 04.05.2018 № 22.1/12-Г-238

Парціальній програмі для дітей старшого дошкільного віку «Комп’ютерна грамота для малят» надано позитивну оцінку з висновком “Схвалено для використання в закладах дошкільної освіти ” (протокол № 2 від 23 квітня 2018 року). Автори програми –  Семизорова Валентина Володимирівна,  методист з дошкільного виховання Науково-методичного центру управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, Вайнер Олена Вікторівна, завідувач, Болотова Оксана Миколаївна, вихователь-методист  ДНЗ (ясел-садка) комбінованого типу № 8 «Золотий півник» Білоцерківської міської ради.

Лист ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти” Міністерства освіти і науки України
від 04.05.2018 № 22.1/12-Г-238

 

Вітаємо авторів, бажаємо нових творчих ідей і плідного їх втілення!