КОІПОПК

Лип 01 2019

Print this Запис

ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ТА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ З МОДЕЛЮВАННЯ «РОЗУМНИХ» ПРИСТРОЇВ «STEAM-HOUSE»

З метою реалізації державної політики і концептуальних засад Нової української школи щодо посилення розвитку освіти наукового спрямування, яка базується на дослідно-орієнтованому навчанні, на поглибленому вивченні профільних предметів і набуття молоддю компетентностей, необхідних для подальшої проектної, дослідно-експериментальної, конструкторської і винахідницької діяльності, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з ТОВ «АККОРДГРУП», ТОВ «ІТ-Інтегратор» та ТОВ «Видавничий дім «Освіта» у період із березня по листопад 2019 року проводить змагання з моделювання «розумних» пристроїв «STEAM-House».

Інформуємо, що портфоліо проектів можна подавати до організаційного комітету до 15 липня 2019 року (включно).

Для практичної реалізації проектів-фіналістів (виготовлення моделей «розумних» пристроїв) командам надаються матеріали за кошти співорганізаторів та партнерів змагань.

Проекти-фіналісти та Проекти-переможці нагороджуються дипломами, грамотами, цінними подарунками: підписка на курси з математики та критичного мислення на рік (докладніше https://gioschool.com/), 3D-принтери, різноманітні STEM-набори та конструктори для освітньої діяльності, планшети, інтерактивні дошки, ігрові аксесуари, тощо.

Закладам освіти, які підтримують команди Проектів-переможців у кожній номінації надається річна підписка на «SMLS» (Система управління школою та навчанням, докладніше: https://smls.com.ua/).

Також портфоліо Проектів-учасників, які не потраплять до фіналу, але з найцікавішою ідеєю щодо 3D-друку буде відзначено 3D-принтером.

Участь у змаганнях безкоштовна. Організаційний комітет покриває витрати команд учасників (1-3 особи) та керівників (1 особа) на проїзд та харчування для участі у заходах змагань.

Партнери змагань – Cisco Networking Academy, компанія MTI, громадська спілка «Освіторія», Microsoft Ukraine, компанії ASBIS, ERC, SMLS, Gios, Snite, Makeblock, Fischertechnik, XYZprinting, Prestigio, Wanhao Ukraine, ініціатива «Kyiv Smart City», благодійна організація «Фонд освітніх ініціатив».

Медіа-партнери STEAM-House-2019 – «Сніданок з 1+1», «Освіторія Медіа», «Сьогодні», LIGA.net, WOMO, LifeRead, Всеосвіта, Освіта.ua та інші.

Дізнатися більше та слідкувати за подіями можна на офіційному сайті ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» (http://www.imzo. gov.ua), на інформаційному порталі змагань (http://steam.accord-group.com/), мережі Facebook на сторінці групи «Відділ SТЕM-освіти ІМЗО» (https://www.facebook.com/groups/805895179541236/).

Додаткову інформацію можна отримати у координаторів змагань:

Кучеровська Вікторія Олександрівна (т. 098-079-68-07), Viktoriva.Kucherovskava@accord-group.com),

Булавська Лариса Геннадіївна (т. 096-874-35-91), stemosvita@gmail.com.