КОІПОПК

Жов 28 2019

Print this Запис

Про проведення науково-практичного семінару «Інтерактивні технології навчання як засіб мотивації учня-читача до співпраці та реалізація творчих здібностей учнів на уроках зарубіжної літератури»

07 листопада 2019 року відбудеться науково-практичний семінар «Інтерактивні технології навчання як засіб мотивації учня-читача до співпраці та реалізація творчих здібностей учнів на уроках зарубіжної літератури» для методистів районних, міських методичних кабінетів, центрів, які координують роботу вчителів зарубіжної літератури та керівників методичних об’єднань.

Місце проведення: Васильківський академічний ліцей «Престиж» Васильківської міської ради Київської області.

Адреса закладу освіти: вул. Декабристів, 135, м. Васильків, Київська область, 08606

Почанок заходу о 10:30 год.

Доїзд:

Із Києва: ст.м. “Виставковий центр” автобус №303 (Київ – Васильків) ,№ 280 до зупинки “Військове містечко” або ринок «Западинський» 2) Від зупинки електропоїздів “Глеваха” автобусом №2 (Васильків-Глеваха) до зупинки “Військове містечко”

із м. Біла Церква: електропоїздом «Миронівка – Київ» або маршрутним таксі «Біла Церква – Васильків» (приблизний час перебування в дорозі – 0:40 год).

Контактні особи:

Гайдаєнко Лариса Григорівна, методист науково-методичного центру –  0934277020.

Химера Наталія Володимирівна, методист відділу української мови і літератури, зарубіжної літератури КНЗ КОР «КОІПОПК» – 0975454800.

Реєстрація на захід до 05 листопада, за посиланням:  https://docs.google.com/forms/d/1tR0XAqsDyGstUvi_oYdyedCIIqOZgRnmcPtVygaXj1M/edit