КОІПОПК

Бер 23 2020

Print this Запис

Про проведення онлайн-конференції для вчителів англійської мови

Шановні колеги!

Cambridge University Press, компанія Лінгвіст та Cambridge Assessment English запрошують взяти участь у першій великій онлайн-конференції для вчителів англійської мови, що відбудеться 24-25 березня.

У програмі конференції:

  • 11 спікерів
  • 11 онлайн-сесій
  • 11 академічних годин професійного розвитку
  • Максимум практичних завдань
  • По закінченню кожної онлайн-сесії – іменний сертифікат із вказаними годинами (зверніть увагу, що автоматично сертифікат надсилатиметься лише тим учасникам, що братимуть активну участь в сесіях)

Серед спікерів:

👨🎓Greg Wagstaff, вчитель, тренер, автор блогу на каналі Learn English with Cambridge, а також розробок для Cambridge University Press. У своїх сесіях Грег розповість як розвивати уміння мислити серед учнів початкової школи, надасть практичні поради і завдання особливо тим, а також ознайомить вчителів із можливостями поєднання екзаменаційної підготовки Зареєструватись на його сесії можна вже зараз:

💻24 March, 15:30

Thinking Skills for Primary Learners

💻25 March, 14:00

How to Combine Exam Preparation and Life Competencies

Зареєструватись Зареєструватись
👩🎓Світлана Дроботенко, вчитель, тренер, академічний директор Тренінгового центру для вчителів англійської. У своїй сесії вона розповість, як готувати учнів до ЗНО в частині аудіювання, враховуючи комунікативний підхід.

💻24 March, 13:00

The Real Deal: Active Listening as a Life & Study Exam

Зареєструватись

Повна інформація про конференцію