КОІПОПК

Чер 26 2018

Print this Запис

Про реєстрацію експертів для додаткового конкурсного відбору підручників

Міністерство освіти і науки України  повідомляє, що в липні-серпні поточного року передбачається проведення додаткового конкурсного відбору проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти.

Інформуємо також про те, що до списку проектів підручників вищезазначеного конкурсу належать ті назви, які не були подані на конкурсний відбір проектів підручників для 5 та 10 класів, або не увійшли до переліку підручників для 10 класу закладів загальної середньої освіти, що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2018 році.

Міністерство освіти і науки України запрошує експертів для здійснення експертизи підручників для 5 та 10 класів, які подаватимуться на додатковий конкурсний відбір. З детальною інформацією щодо кандидатур експертів можна ознайомитися на сайті ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» https://imzo.gov.ua/

До 20 липня поточного року експертам необхідно зареєструватися в Репозитарії навчальних матеріалів на сайті ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» (розділ «Додатковий конкурсний відбір підручників для 5, 10 класів») або за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdOHmRZRCgSX_9KTQW7omePJP-Aqfqp1V6rc7vrcmjpeNZ6cA/viewform