КОІПОПК

Кві 04 2018

Print this Запис

Про своєчасну реєстрацію експертів

Відповідно до листів Міністерства освіти і науки України від 19.02.2018 № 1/9-104 «Про реєстрацію експертів для здійснення експертизи електронних версій проектів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти», та від 02.04.2018№1/9-188 «Про своєчасну реєстрацію експертів» інформуємо про те, що строки реєстрації потенційних експертів подовжено.

Нагадуємо, що експертами можуть бути наукові, науково-педагогічні працівники, методисти, вчителі, психологи, дизайнери, фахівці з антидискримінаційної експертизи, тобто, фахівці, які мають відповідну вищу освіту та обізнані з науково-методичними, психолого-педагогічними вимогами щодо викладання навчальних предметів у початкових класах закладів загальної середньої освіти, з яких передбачається здійснення експертизи електронних версій проектів підручників.

Здійснити реєстрацію потрібно в Репозитарії навчальних матеріалів на веб-сайті ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» (розділ «Конкурсний відбір підручників для 1, 5, 10 класів») або за посиланням: https://goo.gl/7eBS98.

Просимо забезпечити реєстрацію всіх осіб, яких хвилює якість українських підручників для закладів загальної середньої освіти, задля об’єктивного оцінювання.