КОІПОПК

Лют 22 2019

Print this Запис

Про засідання обласної педагогічної студії з теми «Технології використання інтерактивної дошки»

21 лютого 2019 року на базі Переяслав-Хмельницька гімназії Переяслав-Хмельницької міської ради Київської області відбулося друге засідання обласної педагогічної студії з теми «Технології використання інтерактивної дошки» для учителів фізики, математики та інформатики Київщини (керівник – Оксана Петрівна Дідик, учитель фізики та математики Переяслав – Хмельницької гімназії).

Захід відкрив Олександр Петрович Батрак, директор гімназії, який привітав присутніх та познайомив з технічною базою закладу. Олександр Петрович наголосив на тому, що сформувати компетентного творчого учня може лише компетентний і творчий вчитель. Отже робота педагога сьогодні має супроводжуватися постійною самоосвітою, у тому числі в опануванні технічними та цифровими засобами, використанні SMART – технологій.

У другій частині учасники зібрання виконали практичні завдання з використанням інтерактивної дошки та особистих гаджетів. Оксана Петрівна презентувала власні розробки навчального контенту для інтерактивної дошки.

Ірина Валеріївна Мазуркевич, методист відділу дистанційного навчання КНЗ КОР “Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів” дала пояснення щодо укладення методичного посібника, який буде видано згідно до плану роботи педагогічної студії.