КОІПОПК

Лис 09 2018

Print this Запис

Про реєстрацію експертів для здійснення експертизи електронних версій підручників для 2, 6 та 11 класів закладів загальної середньої освіти

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 30 жовтня 2018 № 1/9-657 «Про реєстрацію експертів для здійснення експертизи електронних версій підручників для 2, 6 та 11 класів закладів загальної середньої освіти» Міністерство освіти і науки України планує на початку 2019 року проведення конкурсних відборів проектів підручників для 2, 6 та 11 класів закладів загальної середньої освіти (далі – Конкурси).

Для здійснення експертизи всі бажаючі можуть зареєструватися до 14 грудня 2018 року в репозитарії навчальних матеріалів на веб-сайті ДНУ МОН України «Інститут модернізації змісту освіти» (розділ «Конкурсний відбір проектів підручників для 2, 6 та 11 класів») за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf2Twz4L6MiGQ2scM-Vq3eQTQbiPljBJ4KYTDh1wXfwmsMkhQ/viewform.

Експертами можуть бути наукові, науково-педагогічні працівники, методисти, вчителі, перекладознавці та перекладачі, фахівці з антидискримінаційної експертизи, психологи, дизайнери, які мають відповідну вищу освіту та обізнані з науково-методичними, психолого-педагогічними вимогами щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти.

Після завершення реєстрації, комісією з відбору експертів буде складено список експертів, які зможуть здійснювати експертизу поданих на Конкурс електронних версій проектів підручників.

Комісія з відбору експертів для здійснення експертизи електронних версій проектів підручників працює на базі ДНУ МОН України «Інститут модернізації змісту освіти» (вул. Митрополита Василя Липківського, 36, м. Київ, 03035).

З детальною інформацією про проведення експертизи можна ознайомитися на сайті ДНУ МОН України «Інститут модернізації змісту освіти» за посиланням: https://imzo.gov.ua/konkursny-vidbir-proektiv-pidruchnykiv-dlia-2-6-11-klasiv/.