КОІПОПК

Бер 29 2019

Print this Запис

Проект благодійного фонду «Фонд Кличко» «Посилка Успіху»

Благодійна організація «Благодійний фонд «Фонд Кличко» (далі – Фонд) – всеукраїнська благодійна організація, яку у серпні 2003 року заснували брати Клички. За 15 років Фонд реалізував низку соціальних проектів у сфері спорту, науки та освіти, що популяризують постійний розвиток особистості, заняття спортом і відповідальність місцевих громад. Місія Фонду – створити належні умови для розвитку молодої генерації українців, які беруть активну участь у прийнятті рішень і усвідомлюють себе рушійною силою змін у суспільстві.

З метою поглиблення професійних знань, вивчення ефективних методів викладання та здобуття необхідних навичок за для заохочення дітей до активного та здорового способу життя, а також залучення учнів до занять фізичною культурою та спортом як в школах, так і поза їхніми межами, Фонд реалізує проект «Посилка Успіху».

До участі у проекті запрошуються вчителі фізичної культури та тренери спортивних секцій, які бажають отримати цінні знання, поділитись власним досвідом та спільними зусиллями розробити ефективну методику як стати стимулом та справжнім прикладом для учнів у формуванні активних та здорових звичок.

Програма проекту складається з теоретичної та практичної частин (умови додаються). Теоретична частина включатиме триденну серію тренінгів з професійними тренерами та успішними активістами України в сфері спорту.

Тривалість тренінгу 3 дні. Кінцева дата подачі заявок – 7 квітня.

Детальну інформацію про проект Ви можете прочитати на сайті: http://www.klitschkofoundation.org/projects/sport/posilka-uspikhu/.